Звичний графік медичних процедур у «Борисі». ФОТО

Динамо Київ 18 Червня, 17:31 1687
Звичний графік медичних процедур у «Борисі». ФОТО   | 19-27
Перші після виходу з відпустки дні для динамівців проходять у традиційному і звичному графіку – кожен футболіст зобов'язаний пройти поглиблене медичне обстеження у клініці «Борис».

Перші після виходу з відпустки дні для динамівців проходять у традиційному і звичному графіку – кожен футболіст зобов'язаний пройти поглиблене медичне обстеження у клініці «Борис».

Цього разу для медогляду був передбачений один день. У клініці зібралися всі футболісти, що брали участь у вчорашньому тренуванні, а також до них приєдналися Сергій Сидорчук, Андрій Ярмоленко, Олег Гусєв та Роман Безус.

Подібний захід чекає і на решту команди після повернення до розташування клубу.

Відзначимо, що разом з командою проходив медобстеження і футболіст U-19 Віктор Циганков, який, незважаючи на чутки про те, що він може залишити «Динамо», досі залишається в Києві. А на питання, чи планує він перебратися до іншого клубу, Віктор відповів, що це поки що невідомо.

У середу футболісти почали з'їжджатися до клініки на 9-у ранку. Раніше за всіх з'явилися Олександр Шовковський, Максим Коваль, Євген Макаренко, Сергій Люлька, Євген Селін, Олександр Рибка.


Незабаром прийшли, Артем Кравець, Данило Сильва. також раніше впоратися з медоглядом вирішили Андрій Цуріков, Сергій Сидорчук, Денис Гармаш, Андрій Ярмоленко та Олег Гусєв.

У порядку черги гравці заходили до кабінетів невропатолога, терапевта, травматолога, окуліста, лора.

Зробили кардіограму, УЗД черевної порожнини та серця. Також здали весь спектр аналізів, поміряли тиск та антропометричні дані. Причому, найбільше часу футболісти проводили в кабінеті УЗД, оскільки обстеження було більш, ніж ретельним.

Як і у минулі рази, пройшли динамівці й додаткову діагностику – ультразвукове дослідження судин шиї та головного мозку. Пов'язано це з тим, що гравці часто б'ють по м'ячу головою і у них відбуваються навантажувальні зміни у шийному та грудному відділах хребта, які вимагають особливого контролю.

Цього разу жодних змін чи нововведень під час медогляду не було, що й підтвердив командний лікар Леонід Миронов:



- Сьогодні був плановий медогляд, який повторюється із року в рік з регулярністю приблизно раз на шість місяців. Футболісти проходять традиційних лікарів, додаються деякі обстеження, наприклад, денситометрія (це найточніший спосіб вимірювання щільності кісткової тканини). В усьому іншому – нічого нового, жодних консультацій, яких не було раніше. Словом, відбувалося усе те, до чого футболісти звикли. На щастя, серйозних проблем зі здоров’ям ні в кого виявлено не було, є поточні питання, які будуть усунені вже під час зборів. Та частина гравців, які зараз не пройшли медогляд, зроблять це дещо пізніше, перед тим, як приєднатися до команди уже в Австрії. Що стосується результатів аналізів, вони будуть відомі пізніше, їх передадуть нам в електронному вигляді.