«В «Динамо» я багато чому навчився - тактичним навичкам, стратегічним, технічним, методам навчання гравців, які дозволяють їм бути більш ефективними на поле», - прокоментував Пенья спеціально для Football.ua.
«Сан-Хосе» закінчив Торнео Клаусура-2014 на другому місці, лише на одне очко відставши від «Універсітаріо».
«Цілі в «Сан-Хосе» - стати чемпіонами Болівії і якнайдалі зайти в Копа Судамерикана».