«Васко» орендував екс-гравця «Динамо»

Динамо Київ 18 Червня, 20:29 744
«Васко» орендував екс-гравця «Динамо»   | 19-27
Футбольний клуб «Васко да Гама» оголосив про перехід 30-річного нападника Клебера з «Греміо».

Клуб з Ріо-де-Жанейро орендував гравця до кінця сезону.

Нагадаємо, в період з 2004 по 2008 рр. Клебер захищав кольори київського «Динамо».