Збірна Камеруну, яка боролася за призові перед початком турніру, нічого не показала і у другу матчі на Чемпіонаті Світу в Бразилії, розгромно програвши збірній Хорватії 0-4.
Гравці київського Динамо Домагой Віда та Огнєн Вукоєвич залишились на лавці запасних.
Камерун - Хорватія 0:4
Голи: Оліч, 11, Перішич, 48, Манджукіч, 61, 73.
Камерун: Ітандж - Мбіа, Шеджу (Нункеу, 46), Нкулу, Ассу-Экото - Матіп, Сонг - Чупо-Мотінг (Саллі, 75), Ено, Муканджо - Абубакар (Вебо, 70).
Хорватія: Плетікоса - Срна, Чорлука, Ловрен, Праньїч - Модріч, Ракітіч - Перішич (Ребіч, 79), Оліч (Едуардо, 69), Саммір (Ковачіч, 72) - Манджукіч.
Попередження: Едуардо.
Вилучення: Сонг, 40

