Керівництво футбольного клубу Саудівської Аравії «Аль-Хіляль» розраховує на те, що їх підопічні проведуть товариський матч з київським «Динамо».
Офіційних даних по цьому питанню поки що немає, проте, як повідомляє сайт «aljleague.com», гру планується провести дев'ятого дня місяця Рамадан.