Євгеній Левченко: "Завжди відповідальний головний тренер"

Динамо Київ 21 Вересня, 08:33 712
Євгеній Левченко: Завжди відповідальний головний тренер | 19-27
Колишній гравець збірної України Євгеній Левченко прокоментував кадрові зміни в "Динамо" Київ.

Колишній гравець збірної України Євгеній Левченко прокоментував кадрові зміни в "Динамо" Київ:

"Скажіть, а що вирішували Баль, Михайличенко та Роменський в команді "Динамо"? Якщо відповідальний, так це завжди головний тренер. Він вирішує чи ні?" – написав Євгеній у своєму твіттер-аккаунті.

Нагадаємо, сьогодні відбулося скорочення тренерського штабу "Динамо" Київ.

Обов'язки асистента головного тренера виконуватиме Сергій Ребров. З воротарями, як і раніше, працюватиме Михайло Михайлов. Про інші зміни в тренерському штабі команди, а також про те, які функції в структурі клубу надалі виконуватимуть Олексій Михайличенко, Андрій Баль та Юрій Роменський буде повідомлено пізніше.