Гравець, яким цікавилось київське «Динамо», перебрався із «Андерлехта» на правах вільного агента до «Вест Хема».
Офіційний сайт «Вест Хема» оголосив про підписання Шейку Куяте на правах вільного агента. Із захисником збірної Cенегалу була підписана угода на 4 сезони.
Зазначимо, що це вже другий новачок англійців, яким активно цікавились представники київського «Динамо». На початку червня «Вест Хем» офіційно оголосив про підписання Мауро Сарате.