Тим часом виступи у країні проти проведення чемпіонату світу не вщухають ні на день. Чи не найбільший від початку мундіялю марш напередодні відбувся в Сан-Паулу. Центром міста пройшла колона активістів з руху безхатченків. Люди, які втратили дах над головою, бо їхні будинки знесено, щоб розгалузити інфраструктуру до першості та Олімпіади 2016-го, вимагають від влади звести для них доступні житла.