- Олександр, у команди був дуже важкий сезон, чи встигли Ви відновитися насамперед морально?
- Так, звичайно. У нас був місяць відпустки і я думаю, що всі привели свої психологічні кондиції в порядок. Зараз їдемо на збори, будемо готуватися. Всі розуміють, що від нас вимагають і до чого ми прагнемо взагалі.
- Після тривалої перерви раді були бачити своїх партнерів по команді?
- Звичайно. Всі вже один за одним трохи скучили і зараз будемо з новими силами готуватися до сезону.
- Зараз в самому розпалі груповий раунд чемпіонату світу. Деякі команди вже встигли зіграти по два матчі на турнірі. Хто вас приємно здивував своїм виступом на мундіалі, а хто розчарував?
- Я думаю, що іспанці здивували трохи у недоброму контексті. Всі від них очікували більшого, відносили до фаворитів. Важко зараз щось аналізувати, вони й самі, напевно, не можуть зрозуміти, що відбувається. У свою чергу, приємно здивувала збірна Чилі. Але вся боротьба ще попереду. Всі команди, які претендують на титул, будуть прагнути показати хороший футбол, щоб домогтися перемоги на мундіалі.
- Як нам сприймати провал іспанців у контексті того, що збірній належить зіграти з ними у відборі на Євро-2016?
- Це буде ще не скоро, тому нам не потрібно дивитися на ці програші. Іспанія завжди залишиться Іспанією. Я думаю, що вони зроблять висновки і у них все буде гаразд, адже там всі футболісти світового рівня.
- Іспанці виглядали втомленими. Чи вплинуло на це те, що дві іспанські команди до останнього боролися за перемогу в Лізі Чемпіонів і, відповідно, відпочили менше за інших?
- Якщо вони і втомилися, то тільки психологічно. Вони віддали багато емоцій на клубному рівні і потім ще грати за збірну, яка виступає в статусі діючого чемпіона світу, дуже важко. Адже вболівальники багато чекали від них.
- Бразильці грають у рідних стінах і від них так само багато очікують. Чи не завадить їм такий тиск?
- Так, вони грають удома, від них вболівальники чекають тільки перемоги і для гравців це психологічно дуже важко. Я думаю, що іншим командам, яких також відносять до числа фаворитів, буде у цьому плані легше.
- Особисто ти за кого вболіваєш на чемпіонаті світу?
- Я хочу, щоб чемпіонат виграла Німеччина або Аргентина.
- За партнерів переживаєш?
- Звичайно, ми всі за них переживаємо, але особисто мої симпатії на боці німців і аргентинців. Природньо, що я також переживаю за Хорватію, Португалію і Голландію. Мені дуже хочеться, щоб наші хлопці дійшли якнайдалі у цьому турнірі.