- Як відпочили? Чи набралися сил перед початком нового сезону?
- Відпустку я провів виключно вдома, в Латвії, з рідними та близькими. Лише одного разу катався на поромі до Швеції - це був дводенний тур. Повернувся в Україну з відмінним настроєм.
- Коли дізналися, що поїдете на збір із першою командою? Напевно, в глибині душі очікували запрошення?
- Наступного дня після останнього матчу чемпіонату з «Буковиною» зателефонував Олександр Хацкевич і повідомив про це. Звичайно, припускав, що мене можуть взяти на ще один збір, і дуже сподівався на це. Тепер буду виправдовувати довіру.
- Уже приблизно знаєте, чого чекати, і як працювати?
- Новий збір - це завжди нові враження і нові почуття. Зрозуміло, що тренувальний процес приблизно однаковий, і в футбольному плані, навряд чи варто очікувати якоїсь новизни, але, хто знає, може, нам готують якийсь сюрприз. Та й Австрія - нова для мене країна, менталітет людей відрізняється, цікаві об'єкти.
- Чи була у вас вже розмова з Сергієм Ребровим?
- Ні, з Сергієм Станіславовичем ще особисто не розмовляв.
- На перший збір залучено багато молодих футболістів, це дуже вдалий час, щоб проявити себе?
- Звичайно, слід віддаватися повністю і довести, що ти здатний конкурувати з футболістами, які на даний момент є основними гравцями «Динамо». Тому я налаштований серйозно, хочу довести, що я, дійсно, гідний.
- Які, на ваш погляд, шанси закріпитися в першій команді?
- Я не допускаю думки, що доведеться повернутися в «Динамо-2», мені б цього не хотілося, тому буду робити все для того, щоб зачепитися і закріпитися в основі «Динамо».
- Не можна обійти увагою обговорення формату нового чемпіонату України...
- Я вважаю, чим більше команд, тим краще. У цьому випадку і чемпіонат буде більш насиченим, і ігор більше. Думаю, це піде на користь і Україні, і українському футболу.
- Чи стежите за матчами чемпіонату світу в Бразилії?
- Намагаюся, якщо ігри не дуже пізно. Але явного фаворита, як такого у мене немає. Голландці, німці, бразильці - головні претенденти на чемпіонський титул, але сказати, що я за когось із них вболіваю або симпатизую, не можу.