Команда ветеранів заявила про готовність стати 16-ою командою Прем`єр-ліги України!

Динамо Київ 20 Червня, 12:32 756
Команда ветеранів заявила про готовність стати 16-ою командою Прем`єр-ліги України!    | 19-27
Екс-президент ПФЛ Святослав Сирота заявив, команда ветеранів для участі в Прем'єр-лізі навіть готова подати руку допомоги і грати під будь-яким брендом.

Екс-президент ПФЛ Святослав Сирота заявив, команда ветеранів для участі в Прем'єр-лізі навіть готова подати руку допомоги і грати під будь-яким брендом.

«Федерація і Прем'єр-ліга шукають 16-у команду.

Вчора відбулися збори хлопців, які попросили озвучити, що є команда, яка готова брати участь у Прем'єр-лізі. І фінансово, і спортивно.

В основному, вона складається з колишніх футболістів. Але, якщо є проблема з пошуком команди, яка готова грати, то ми можемо подати руку допомоги і готові грати під будь-яким брендом.

Для зацікавлених, до складу команди входять Косівський, Кардаш, Костишин, Цихмейструк, Уляницкий, я. Думаю, погодяться грати і багато інших ветеранів.

Шановні клуби, федерація, ліга! Якщо не зможете знайти учасника, то ми готові. І точно не знімемося посеред сезону», - заявив Сирота на своїй сторінці у Facebook.