Екс-президент ПФЛ Святослав Сирота заявив, команда ветеранів для участі в Прем'єр-лізі навіть готова подати руку допомоги і грати під будь-яким брендом.
«Федерація і Прем'єр-ліга шукають 16-у команду.
Вчора відбулися збори хлопців, які попросили озвучити, що є команда, яка готова брати участь у Прем'єр-лізі. І фінансово, і спортивно.
В основному, вона складається з колишніх футболістів. Але, якщо є проблема з пошуком команди, яка готова грати, то ми можемо подати руку допомоги і готові грати під будь-яким брендом.
Для зацікавлених, до складу команди входять Косівський, Кардаш, Костишин, Цихмейструк, Уляницкий, я. Думаю, погодяться грати і багато інших ветеранів.
Шановні клуби, федерація, ліга! Якщо не зможете знайти учасника, то ми готові. І точно не знімемося посеред сезону», - заявив Сирота на своїй сторінці у Facebook.