Почесний президент ФК «Севастополь» Вадим Новинський відзначає, що «єдиний шанс зберегти севастопольський футбол - це забезпечити його участь у Прем'єр-лізі України».
Звернення почесного президента ФК «Севастополь» Вадима Новинського до вболівальників
«Шановні вболівальники футбольного клубу «Севастополь»!
Ми разом з вами пройшли довгий шлях для того, щоб севастопольський футбол заявив про себе на найвищому рівні. Клуб двічі виходив у Прем'єр-лігу чемпіонату України (2010/2011, 2013/2014), який не поступається кращим першостям Європи. За підсумками останнього сезону ФК «Севастополь» посів 9-е місце в турнірній таблиці, обійшовши багатьох ветеранів дивізіону. Це найкращий турнірний результат за весь час існування клубу.
З 2010 року Смарт-Холдинг виступав в якості генерального спонсора клубу. За цей період ми заклали хорошу базу для розвитку футболу в Севастополі: побудували за всіма міжнародними вимогами і стандартами спортивний комплекс європейського рівня «Севастополь», який не раз приймав матчі збірної України. Був викуплений і облаштований тренувальний комплекс «Цукрова головка», команда була посилена гравцями найвищого рівня.
Піклуючись про підтримку і розвиток спортивних талантів, компанія спонсорувала Дитячу футбольну академію «Севастополь», в якій щорічно проходили навчання понад 500 вихованців. Крім того, здійснювалася фінансова підтримка ряду значущих для міста і вболівальників соціальних проектів.
Сьогодні, в цей непростий для Криму період, єдиний шанс зберегти севастопольський футбол - це забезпечити його участь у Прем'єр-лізі України. Про це однозначно висловилися і міжнародні футбольні організації.
Команда грає для своїх уболівальників, захищаючи честь рідного міста, тому ваша підтримка в цьому питанні дуже важлива. Якщо ми знайдемо спільну мову з вами, з міською владою у прагненні продовжити славні традиції севастопольського футболу, команда буде жити і радувати вас своїми перемогами!
Почесний президент ФК «Севастополь» Вадим Новинський», - наводить текст звернення офіційний сайт ФК «Севастополь».