Павло Шкапенко: «В «Динамо» потрібно давати дорогу молодим»

Динамо Київ 20 Червня, 14:11 638
Павло Шкапенко: «В «Динамо» потрібно давати дорогу молодим»  | 19-27
Сьогодні київське «Динамо» провело уже перший день в Австрії на зборах. На що може розраховувати четверта команда за підсумками останнього чемпіонати, ми поцікавилися в колишнього гравця «Динамо» Павла Шкапенка.
Сьогодні київське «Динамо» провело уже перший день в Австрії на зборах. На що може розраховувати четверта команда за підсумками останнього чемпіонати, ми поцікавилися в колишнього гравця «Динамо» Павла Шкапенка.

- Павле, в липні ми всі з нетерпінням очікуємо старту чемпіонату країни у Прем'єр-лізі. За підсумками минулого чемпіонату цікаво дізнатися твою думку, чи зможе київське «Динамо» під керівництвом Сергія Реброва скласти гідну конкуренцію іншим лідерам - «Шахтарю», «Дніпру» і «Металісту»?

- У тій політичній ситуації, в якій опинилася країна, важливим є питання, чи буде чемпіонат проведено взагалі, а якщо буде, то в якому форматі? Мені цікаво, де стануть виступати команди з Донбасу - донецький «Шахтар», луганська «Зоря», «Іллічівець», а також «моряки» з Севастополя? Поки запитань більше, ніж відповідей.

Що стосується безпосередньо питання про конкурентоспроможність столичного «Динамо» з рештою українських колективів, то зазначу, що Сергію Реброву вдалося в матчах під своїм керівництвом згуртувати команду. Гравці билися на полі, а не як часто бувало, відбували номер. Однак матчів для детального аналізу та подальших перспектив кияни зіграли мало. Динамівцям важливо зберегти склад і на мій погляд давати дорогу молодим резервістам. Без своїх вихованців складно розраховувати на великі успіхи.

- Останнім часом, як у вітчизняних, так і в закордонних ЗМІ поширюються чутки про переїзд у провідні європейські клуби то Коноплянки, то Ярмоленко, то ще когось з українців. Чи варто цим футболістам переїжджати в закордонні клуби?

- Звичайно! Для самих футболістів такі кроки стануть вірними. Особливо в плані професійного зростання. А для їхніх нинішніх клубів це не лише фінансова вигода, а й футбольний престиж. Своєю грою в українському чемпіонаті вони довели свою майстерність, тепер важливо довести це в більш сильних європейських чемпіонатах.

- Гостра політична ситуація в Україні позначиться на поведінці легіонерів?

- Якщо ситуація кардинальним чином не зміниться на краще, то багато команд втратять своїх іноземців. Не всі легіонери захочуть грати в умовах збройного протистояння в Україні. І таку позицію футболістів я думаю багато хто зрозуміє.

Розмовляв Віктор Хохлюк