Президент «Бешикташу»: «Наш клуб та київське «Динамо» - клуби-брати»

Динамо Київ 20 Червня, 19:05 886
Президент «Бешикташу»: «Наш клуб та київське «Динамо» - клуби-брати»   | 19-27
Президент стамбульського «Бешикташу» висловив свою повагу президенту київського «Динамо» Ігорю Суркісу, а також висловив слова підтримки Україні, південно-східна частина якої витримує агресію російських окупантів.

- Ми встановили дуже гарні відносини з київським «Динамо». У цьому процесі ми зробили дві спільні поїздки з українцями, як клуби-брати. Хотілося б висловити свою повагу президенту великого клубу «Динамо» Ігорю Суркісу. Сподіваюся, напружена ситуація в Україні скоро закінчиться. Я радий тим, як працює наш клуб і пишаюся, що у нас такі друзі, - заявив Орман в інтерв'ю турецьким ЗМІ.