На прохання головного тренера національної збірної команди України Михайла Фоменка вирішено провести матч 3 вересня 2014 року у місті Київ на НСК «Олімпійський».
На наступному тижні сторони підпишуть відповідну угоду. Матч з латиноамериканською командою стане останнім для національної збірної команди України перед початком кваліфікаційного турніру УЄФА Євро 2016 у групі С, де наша команда буде виборювати одну з путівок, змагаючись з національними збірними Словаччини, Білорусії, Македонії, Іспанії та Люксембургу.
Про інші подробиці організації та проведення матчу Україна – Парагвай буде повідомлено пізніше.