Із самого ранку почали збиратися хмари, причому знаходились вони на небі незвично низько, і здавалося, що до них можна дістати руками. Воно й не дивно, адже готель «Інтеральпен», у якому розташовується наша команда, знаходиться на висоті 1300 метрів над рівнем моря, а тренувальне поле – на висоті 1100 метрів. Протягом дня часом навіть не було видно вершин гір, які оточують готель та тренувальний майданчик.

Ранкові вправи для всіх груп м’язів
У п’ятницю київське «Динамо» провело два повноцінних тренування. Ранкове почалось із силових вправ зі снарядами, спрямованими на роботу різних груп м’язів. Уздовж бокової лінії адміністратори влаштували шість своєрідних станцій, зупинок, які почергово, невеликими групами проходили гравці. На одній з них треба було присідати на одній нозі з гантелями в руках, на наступній – стрибати, відштовхуючись від невеличкого батута, та фіксувати приземлення на одній нозі, далі – вправи на прес, зі штангою та на фітболах.

Випробував свої сили у вправі з присіданнями зі штангою і адміністратор команди Анатолій Пашковський, що тут же викликало непідробний інтерес та веселі жарти з боку гравців.
Ось так, хтось із посмішкою на обличчі, а хтось зосереджено, долав етап за етапом під чітким наглядом тренерів та лікарів. Голкіпери у цей час займались окремо.

Приємною новиною є те, що сьогодні вже у загальній групі працював Олександр Шовковський.
На другій частині тренування відпрацьовувалась позиційна гра у обороні та у атаці. Одна частина команди під орудою Сергія Федорова та Рауля Ріанчо доводила до автоматизму дії при позиційній грі у чотири захисники, у той час як на протилежній половині поля було більш людно.

Півзахисники та нападники, одягнені у манішки зеленого та помаранчевого кольорів, під керівництвом Сергія Реброва почергово проводили атаки на ворота, при цьому деякі гравці грали роль атакуючих у кожній спробі. Голкіпери брали участь у цих вправах почергово, двоє незадіяних займались під наглядом Михайла Михайлова.
Із м’ячем та під дощем

Якщо під час ранкової тренувальної сесії дрібний дощ то припинявся, то починався знову, вечірнє тренування майже повністю проходило під акомпанемент дощу, хоч і незначного.

Після розминки гравці розділились на дві групи і направились у різні сектори, обмежені тренувальними фішками. У середині цих квадратів почалась гра у пас руками, схожа на регбі, метою якої було втримання м’яча.

В кожній ігровій зоні гравці були розділені на дві команди по чотири гравці, ще один виконував роль нейтрального. Потім гра продовжилась у вже більш зичному для футболістів форматі – тепер гравці контролювали м’яч на землі ногами. Періодично всі команди переходили у одну велику зону, у якій грали дев’ять на дев’ять, при цьому обидва нейтральні гравці вдягали манішку однієї з команд.
Невдовзі до загального заняття приєднались голкіпери, які до того займалися за окремою програмою. З 23-х футболістів, присутніх на зборі у даний момент, не займався лише Денис Гармаш, але вже завтра очікується його повернення до загальної групи.
На вихідних за прогнозами синоптиків до Тіролю повернеться сонячна погода і наша команда продовжить свій інтенсивний графік тренувань.