«Ми ще не закінчили свій виступ на турнірі, так що не думаю, що зараз саме час говорити про моє майбутнє. Якщо я є перешкодою для іспанського футболу, то піду, - цитує тренера збірної Іспанії sovsport.md, посилаючись на Marca.
Мені подобався настрій команди, з яким вона підходила до турніру. Так що певною мірою наша невдача стала сюрпризом. Я не знаю, чи можна говорити про кінець ери іспанської збірної. У нас немає так багато вікових гравців. Майже всі продовжують виступати за клуби-гранди», - підкреслив Дель Боске.
Нагадаємо, що діючий чемпіон світу збірна Іспанії програла обидва своїх матчі на ЧС-2014 (1:5 Голландії та 0:2 Чилі) і достроково втратила шанси захистити титул. 23 червня о заключному матчі групи «Червона Фурія» зустрінеться з командою Австралії, яка також зазнала дві поразки і вже не вийде в 1/8 фіналу чемпіонату світу.