Едмар: «В Бразилію приїжджаю як турист, там я вже іноземець»

Футбол України 21 Червня, 11:33 779
Едмар: «В Бразилію приїжджаю як турист, там я вже іноземець»   | 19-27
Гравець харківського «Металіста» Едмар вже давно має український паспорт, але не забуває про своїх бразильських коренях. Адже там залишилася його сім'я, до якої він двічі на рік навідується в гості.

Гравець харківського «Металіста» Едмар вже давно має український паспорт, але не забуває про свої бразильські корені. Адже там залишилася його сім'я, до якої він двічі на рік навідується в гості.

В ефірі телеканалу «Футбол 1» Едмар коротко розповів про своє рідне місто Сан-Паулу і про бразильську гостинность:

«В аеропорту, або, спілкуючись з поліцією, всі дивуються, коли я їм відповідаю португальською мовою, а показую український паспорт. Вони запитують, чи є у мене бразильський паспорт.

Туди приїжджаю як турист, там я вже іноземець. Маю право перебувати на території Бразилії тільки 90 днів. У Сан-Паулу головна розвага - шопінг. Взагалі, дуже велике місто і там дуже багато розваг.

Так, в метро буває дуже жваво, і пробки на дорогах величезні. Фавели відвідувати не варто - можна розпрощатися з гаманцем або мобільним телефоном, там досить небезпечно. Бразильці емоційні, гостинні, веселі. У місцевих дівчат чудові фігури, вони активно займаються спортом, щоб красуватися на пляжах»