Гравець харківського «Металіста» Едмар вже давно має український паспорт, але не забуває про свої бразильські корені. Адже там залишилася його сім'я, до якої він двічі на рік навідується в гості.
В ефірі телеканалу «Футбол 1» Едмар коротко розповів про своє рідне місто Сан-Паулу і про бразильську гостинность:
«В аеропорту, або, спілкуючись з поліцією, всі дивуються, коли я їм відповідаю португальською мовою, а показую український паспорт. Вони запитують, чи є у мене бразильський паспорт.
Туди приїжджаю як турист, там я вже іноземець. Маю право перебувати на території Бразилії тільки 90 днів. У Сан-Паулу головна розвага - шопінг. Взагалі, дуже велике місто і там дуже багато розваг.
Так, в метро буває дуже жваво, і пробки на дорогах величезні. Фавели відвідувати не варто - можна розпрощатися з гаманцем або мобільним телефоном, там досить небезпечно. Бразильці емоційні, гостинні, веселі. У місцевих дівчат чудові фігури, вони активно займаються спортом, щоб красуватися на пляжах»