«Я зовсім не жалкую, що збірна Англії вилетіла з ЧС-2014. В майбутньому в нас буде дуже хороша команда. Є багато перспективних молодих гравців. Команда розвивається і буде розвиватися. Я не маю сумніву, що всі наші великі перемоги ще попереду.
Звісно, і я, і гравці дещо пригнічені – маючи таких виконавців у своїх рядах, у нас були великі сподівання».