«Якщо так піде і далі, то незабаром європейські збірні в Бразилії будуть представляти із себе рідкісні зникаючі види. Спеціально для них доведеться завести окрему Червону книгу, а може статися й так, що скоро нікого не залишиться.
Ну а що стосується гри Італія - Коста-Ріка, то костариканці починали матч проти італійців в якості лідерів групи, але найголовніша новина полягає в тому, що і закінчили гру в цій якості. І заслужено вийшли в 1/8 фіналу»