Марадона: «ФІФА мстить Коста-Ріці за вихід в 1/8 фіналу»

Світовий футбол 21 Червня, 22:05 2205
Марадона: «ФІФА мстить Коста-Ріці за вихід в 1/8 фіналу»      | 19-27
Зірка аргентинського футболу Дієго Марадона розкритикував ФІФА за те, що відбулося після поєдинку між збірними Коста-Ріки та Італії.

Факт того, що ФІФА змусив проходити допінг-контроль не двох, як заведено, гравців Коста-Ріки, а сімох, «показує неповагу до правил».

«Можливо великі спонсори не платять належні суми, коли імениті команди передчасно покидають турнір? Чому на допінг-контроль покликали семеро костаріканців, а не семеро італійців?» - цитує Марадону «sport1.de».

«Таке відбувається лише тому, що декому не сподобалось, що Коста-Ріка вийшла в 1/8 фіналу. Такого я ще не бачив», - заявив Марадона, у якого на мундіалі-1994 у сечі виявили заборонені препарати.