У футболістів збірної Уругваю відібрали 40 кілограмів цукерок

Світовий футбол 21 Червня, 23:14 641
У футболістів збірної Уругваю відібрали 40 кілограмів цукерок   | 19-27
Делегація збірної Уругваю залишилася без солодкого допінгу, забувши підготувати документи на перевезення цукерок.

Футболісти не змогли провезти на територію Бразилії карамельки фірми Dulce de leche, які дуже популярні в Уругваї, повідомляє сайт «Eurosport.ru».

Відповідні органи Бразилії заявили, що цукерки зроблені з молока, на яке немає необхідних документів санітарних інстанцій. Фанати Уругваю вже висловили думку, що футболісти програли збірній Коста-Ріки (1:3) через відсутність солодкого. У наступному матчі південноамериканці зустрінуться з Англією.