«Океани» виступили в футболках «Динамо». ВІДЕО

Динамо Київ 22 Червня, 05:40 5215
«Океани» виступили в футболках «Динамо». ВІДЕО      | 19-27
Гурт «Океан Ельзи» виступив в футболках київського «Динамо» на своєму концерті на честь 20-ти річчя колективу. Дійство відбулося на НСК «Олімпійський».

Гурт «Океан Ельзи» виступив в футболках київського «Динамо» на своєму концерті на честь 20-тиріччя колективу. Дійство відбулося на НСК «Олімпійський».

Святослав Вакарчук та команда виконали дві пісні в футболках «Динамо». Першою була «Все буде добре» (відео якої буде згодом), за нею – «Там де нас нема», після чого музиканти презентували футболки своїм шанувальникам з перших рядів...

Відео - Ілля Губань