«Ми повинні були виграти цю гру. Судді повинно бути соромно. Ми збираємося додому, ми дуже засмучені з цього приводу. Я вважаю, що суддя повинен теж збиратися додому. Він змінив результат, і він змінив гру. Саме тому ми програли.
Ми боролися до останнього сьогодні, але удача не була на нашому боці. Ми спробували перевернути хід гри після пропущеного гола. Фол на нашому капітані був очевидним, а коли я забивав – офсайду не було».
Читайте також по темі: Андрій Шахов: «Невже у ФІФА вважають, що техніка з визначення перетину м'ячем лінії воріт рятує від усіх проблем?»