«Після матчу Боснія - Нігерія, я ще раз хочу сказати тим, хто вважає, що «суддівські помилки - частина футболу» - вам в пеклі горіти, тварюкам...» - написав у своєму Twitter Олексій Андронов.

«Після матчу Боснія - Нігерія, я ще раз хочу сказати тим, хто вважає, що «суддівські помилки - частина футболу» - вам в пеклі горіти, тварюкам...» - написав у своєму Twitter Олексій Андронов.
