Олег Саленко: «Лобановський визнав, що повинен був брати мене на ЧС-1990»

Динамо Київ 22 Червня, 11:30 902
Олег Саленко: «Лобановський визнав, що повинен був брати мене на ЧС-1990»  | 19-27
Колишній нападаючий київського «Динамо» і найкращий бомбардир чемпіонату світу 1994 року Олег Саленко розповів, що після ЧС-1994 екс-наставник збірної СРСР Валерій Лобановський визнав свою помилку.

«Гравців багато, але рішення - за головним тренером. Свого часу я, наприклад, не поїхав на чемпіонат світу 1990 року з Лобановським. Коли ж я забив п'ять м'ячів на ЧС-94, Валерій Васильович мені сказав: «Я тебе повинен був брати на чемпіонат світу до Італії», - цитує Саленка Bobsoccer.