«Головними симулянтами в українському чемпіонаті були Мілевський та Девіч. Марко – дуже важкий гравець, який падав від будь-якого, навіть мінімального, контакту з суперником. Ще можу пригадати колишнього бразильського «динамівця» Клебера», - розповів Годулян.