Як повідомляє Footballtransfer з посиланням на «джерела, наближені до київського «Динамо» Сергій Кравченко може стати гравцем «Динамо». Враховуючи, що Сергій Кравченко напередодні розірвав контракт з «Дніпром», такий варіант є дуже ймовірним, адже столичному клубу навіть не доведеться платити компенсацію за гравця з українським паспортом.
Нагадаємо, що Кравченко в 2009 році вже виступав у складі «біло-синіх», але не зміг закріпитися в основному складі та перебрався до Дніпропетровська.