«Можливо, ми «середнячок». Це було б неправдою говорити, що ми топ-команда. Ми маємо багато обмежень. До того ще й додалися вилучення Пепе і травма Коентрау. Ці та багато інших факторів не дозволяють нам перегравати топ-команди.
Тут немає чудес. Ми знали, що це буде жорстка гра з командою, яка, можливо, й сильніша за нас. Тепер вийти в плей-оф буде дуже важко, практично неможливо. Але у футболі все буває. Постараємося досягнути позитивного результату в наступному матчі.
З самовіддачею у нас все в порядку. Ми грали не так, як планували. Хоча й віддали всі сили – не здобули жодної перемоги. Я не маю пояснень чому.
Я ніколи не думав, що ми могли б цього року стати чемпіонами світу. Ми повинні бути смиренними і знати наш рівень. Я не лицемір, я ніколи думав, що зможемо виграти турнір.
Я не хочу виправдовуватись своєю фізичною неготовністю – газети й так щодня публікують якусь нову інформацію стосовно мого коліна. В кожному моменті я відпрацьовую до кінця. Я тут – душею і тілом. Я тут, щоб допомогти збірній Португалії.
Кожна команда приїжджає сюди щоб перемагати. Ми не були фаворитами».