Ігор Харатін: «Викладаюся по максимуму, і поки організм не підводить». ВІДЕО

Динамо Київ 23 Червня, 10:43 602
Ігор Харатін: «Викладаюся по максимуму, і поки організм не підводить». ВІДЕО   | 19-27
Молодий півзахисник «біло-синіх» Ігор Харатін розповідає про минулий сезон, дебют в основі, вихід з Україною (U-19) у фінальну стадію Євро і тренувальному збір, який проходить в Австрії.

- У чемпіонаті U-21 ми могли виступити краще, хоча грали досить непогано, намагалися виконувати отримані від тренера настанови. В принципі в кожному матчі боролися за очки. Закінчили на такому місці… ( 9-м - прим.ред). Вважаю, що могли виступити і краще. Я думаю важливіше вже готуватися до першої команди, і чим більше гравців з молодіжного складу потрапляє в основну команду - це успіх.

Перед дебютом ( проти луганської «Зорі») Сергій Ребров зі мною поговорив, сказав не боятися, грати в свою гру, як я граю у збірній україни (U-19), дублюючому складі. Грати в футбол, набивати шишки - це досвід, через це треба пройти. У день гри дізнався, що у заявці, але не знав, буду дебютувати чи ні. В принципі не сильно нервував. Налаштувався, і нормально все вийшло.

Мені добре працюється у збірній з Олександром Петраковим. Він підтримує нас, буває, робить зауваження. Я вважаю, успіхом вихід у фінальну частину Євро-2014. Ми дуже хотіли цього, всі сподівалися, працювали і заслужено прийшли до такого успіху. Після цих клубних зборів у нас почнуться збори в збірній і ми повинні на Євро показати хорошу гру.

Чемпіонат світу, який проходить у Бразилії показує, що дисципліна і самовіддача виходять на перший план. І це головне у футболі. Без цього ніяк. Ми також намагаємося грати дисципліновано, компактно і один одного підтримувати, як ці команди, і беремо з кращих приклад.

Коли я приїхав зі збірної, то адміністратор молодіжної динамівської команди подзвонив і сказав мені, що я поїду на збори з першою командою. Трохи важко, але я намагаюся викладатись. Думаю, непогано виходить. Повинен у такому ж темпі працювати і далі, і сподіваюся, наприкінці зборів буде хороший результат. Намагаюся викладатися по максимуму, і поки організм не підводить. Я вважаю, що набагато краще працювати багато з м'ячем. Виконуємо вправи завжди з азартом і таким чином швидше проходять тренування. Це одночасно важко і цікаво.