У понеділок, 23 червня, відбулося засідання атестаційного комітету Федерації футболу України.
За інформацією matchday.ua, за підсумками засідання атестати для виступу в Прем'єр-лізі в новому сезоні отримали 17 клубів: 14 команд, що грали в УПЛ в сезоні 2013/2014, а також три колективи, які минулий сезон провели у першому дивізіоні - переможець турніру донецький «Олімпік», «Олександрія» та алчевська «Сталь».
Болу помітно, що в чило 14-ти клубів Прем`єр Ліги, які отримали «добро» виступати в елітному дивізіоні отримав також «Севастополь».
Сьогодні до кінця дня Прем'єр-ліга має оголосити про точну кількість учасників чемпіонату країни - 2014/2015, який стартує 26 липня.