Горан Попов відсвяткував новосілля

Динамо Київ 23 Червня, 13:31 1103
Горан Попов відсвяткував новосілля   | 19-27
Днями захисник київського «Динамо» Горан Попов, який останні два роки на правах оренди виступав за клуб англійської Прем’єр-ліги «Вест Бромвіч Альбіон», скористався відпусткою та відсвяткував новосілля.

Його сім’я побудувала чудовий великий будинок з басейном у Македонії.

Святкування пройшло у веселій атмосфері у колі близьких друзів та знайомих.

Серед страв, якими господарі частували гостей, були три чудові торти – у вигляді футбольного поля з бутсами, з м’ячем та, найголовніше, з емблемою київського «Динамо», яке для Горана завжди на першому місці.

Цікаво, що тортами займався сам динамівець: «У мене було новосілля, і я зробив красивий торт!», - написав футболіст в одній із соціальних мереж кореспонденту офіційного сайту «Динамо».

Представляємо вашій увазі фотографії з новосілля. Разом з Гораном – його дружина Васілья, дочка Надіца та син Лука.

Нагадаємо, що термін оренди захисника збіг, і скоро Горан має приєднатися до динамівців на навчально-тренувальному зборі в Австрії.