Його сім’я побудувала чудовий великий будинок з басейном у Македонії.
Святкування пройшло у веселій атмосфері у колі близьких друзів та знайомих.



Серед страв, якими господарі частували гостей, були три чудові торти – у вигляді футбольного поля з бутсами, з м’ячем та, найголовніше, з емблемою київського «Динамо», яке для Горана завжди на першому місці.

Цікаво, що тортами займався сам динамівець: «У мене було новосілля, і я зробив красивий торт!», - написав футболіст в одній із соціальних мереж кореспонденту офіційного сайту «Динамо».
Представляємо вашій увазі фотографії з новосілля. Разом з Гораном – його дружина Васілья, дочка Надіца та син Лука.
Нагадаємо, що термін оренди захисника збіг, і скоро Горан має приєднатися до динамівців на навчально-тренувальному зборі в Австрії.