Вісенте Дель Боске: «Збірна Іспанії гідно завершила виступ на чемпіонаті світу»

Світовий футбол 23 Червня, 21:29 889
Вісенте Дель Боске: «Збірна Іспанії гідно завершила виступ на чемпіонаті світу»   | 19-27
Головний тренер збірної Іспанії Вісенте Дель Боске підбив підсумки матчу третього туру групового раунду чемпіонату світу проти команди Австралії (3:0), що став останнім для іспанців на турнірі в Бразилії.



«Ми завершили свій виступ гідно настільки, наскільки це можливо. Ми були, безумовно, краще суперника.

Є чимало гравців, здатних допомогти цій команді ... Моє майбутнє? Часу вдосталь. У найближчі дні подумаю про це, напевно, вже наступного тижня», - сказав Дель Боске.