«Іспанія – якісна команда. Вони контролювали м’яч протягом всієї гри. Нам складно грати проти команд топ-класу. Ми виглядали втомленими.
Дуже прикро завершувати чемпіонат на такій ноті, але потрібно віддати належне Іспанії».
«Іспанія – якісна команда. Вони контролювали м’яч протягом всієї гри. Нам складно грати проти команд топ-класу. Ми виглядали втомленими.
Дуже прикро завершувати чемпіонат на такій ноті, але потрібно віддати належне Іспанії».