Все вирішиться після першого збору київської команди. Якщо наставник «біло-синіх» Сергій Ребров вважатиме за потрібне віддати когось в оренду, то, можливо, одного-двох футболістів і відправлять в «Говерлу».
Нагадаємо, що в минулому сезоні за «Говерлу» виступали двоє гравців київського «Динамо» - Віталій Буяльський та Сергій Люлька.