«Говерла» орендує футболістів в київському «Динамо»

Динамо Київ 24 Червня, 07:01 1246
«Говерла» орендує футболістів в київському «Динамо»  | 19-27
В яких виконавцях зацікавлені ужгородці, поки не відомо.

Все вирішиться після першого збору київської команди. Якщо наставник «біло-синіх» Сергій Ребров вважатиме за потрібне віддати когось в оренду, то, можливо, одного-двох футболістів і відправлять в «Говерлу».

Нагадаємо, що в минулому сезоні за «Говерлу» виступали двоє гравців київського «Динамо» - Віталій Буяльський та Сергій Люлька.