Футболісти донецького клубу вийшли з відпустки.
Команда зібралася на своїй базі і приступила до підготовки до дебюту в Прем'єр-лізі. На першому тренуванні взяли участь чимало потенційних новачків.
Нагадаємо, що останнім клубом 23-річного півзахисника був ФК «Мінськ».