- Для тебе це вже третій тренувальний збір у складі київського «Динамо». Як ти оцінюєш нинішній збір в порівнянні з попередніми?
- Я думаю, всім подобається працювати на цих зборах. Мені здається, для будь-якого футболіста було б величезною радістю працювати у таких умовах. І взагалі, тренувальний процес поставлений так, що футболістам більше подобається працювати з м'ячем, коли менше, можна сказати, якоїсь непотрібної біганини. А фізичні кондиції ми зараз набираємо за рахунок того, що багато бігаємо з м'ячем.
- У Сергія Реброва більший контакт із гравцями порівняно з попередніми наставниками?
- Так, він тренер вже іншого плану, більше спілкується з футболістами. Він краще розуміє гравців, тому що сам зовсім недавно через все це пройшов, коли був футболістом. Тому він ближче до нас.
- Чи була у тебе особиста розмова з Сергієм Станіславовичем з приводу твоїх перспектив і того, якою мірою він розраховує на тебе?
- Я думаю, що ця розмова має відбутися після зборів. Все залежить від мене, від того, як я проявлю себе на цих зборах, особливо в контрольних іграх. Так що все в моїх руках і ногах.
- До переходу в «Динамо» ти весь час грав у півзахисті, але тут ти нерідко граєш на позиції лівого захисника. На якій позиції тобі грається зручніше і на якій ти себе бачиш у «Динамо»?
- Мені завжди було зручно грати в півзахисті. З іншого боку, я можу зіграти і в обороні. Все залежить від того, де тренер хоче мене бачити, де я можу принести користь команді. Але все одно відчуваю, що моя позиція – у півзахисті, тому хочу грати саме на цій позиції.
- У Києві ти вже півтора сезони, і за цей час поки не зумів пробитися в основний склад, хоча добре проявляв себе в іграх за «дубль». Як ти думаєш, у яких компонентах тобі потрібно додавати, щоб стати, нарешті, повноцінним гравцем «основи»?
- Думаю, мені потрібно працювати над усіма компонентами. Не існує ідеальних футболістів. Якщо я зараз не граю за основний склад, значить треба дійсно у чомусь додавати. Думаю, потрібно більше досвіду. А досвід як раз набирається через ігри. Так що тут, як кажуть, дві сторони медалі.
- Зараз у команді велика увага приділяється тактиці, злагодженості гри. Можливо, ті гравці, які будуть краще сприймати її, краще пристосуються під стиль гри, який проповідується тренерським штабом, і будуть ближче до основного складу...
- Звичайно, тренер підбирає тих футболістів, які будуть його однодумцями. Так що тих, хто буде більше розуміти і виконувати настанови, тренер буде бачити на тренуваннях, в іграх. Так і буде формуватися кістяк команди.
- Чи не було у тебе бажання на якийсь час піти в оренду до іншої команди, у якій ти був би стабільним гравцем основного складу, приміром, як це зробили Люлька і Буяльський?
- Я вже неодноразово говорив, що з самого дитинства мріяв грати в «Динамо» і, звичайно, донині не хочу покидати цю команду. Але мені, як і кожному футболісту, потрібно заробляти собі ім'я, грати, підвищувати таким чином свою майстерність. Тому якщо мені скажуть, що на мене не розраховують в цьому сезоні, звичайно, хотів би отримувати ігрову практику, нехай і в іншому клубі, але щоб потім обов'язково повернутися і допомагати моїй улюбленій команді вигравати.