Екс-гравець «Динамо» Олександр Алієв влаштував п'яний дебош в нічному клубі: він погрожував зброєю та був виставлений охороною закладу.
Як стало відомо «Обозревателю», колишній гравець київського «Динамо» Олександр Алієв на правах вільного агента намагався працевлаштуватися в Азербайджані.
Півзахисник прибув до Баку ще на початку червня, а якийсь час до того побував на перегляді в одній з місцевих команд, проте там вирішили не підписувати контракт з 29-річним гравцем.
Це настільки засмутило футболіста, що після повернення в Києв наприкінці минулого тижня він, за чутками, влаштував п'яний дебош в одному з нічних клубів столиці. Алієв навіть погрожував відвідувачам закладу зброєю і був виставлений з клубу охороною.
Нагадаємо, останньою командою українського півзахисника був махачкалінський «Анжі», який Алієв залишив після вильоту клубу з російської Прем'єр-ліги. Раніше повідомлялося, що в послугах досвідченого гравця зацікавлена Саранська «Мордовія».