Нігерійській нападник «Динамо» Браун Ідейє розповів про свої відносини з головним тренером збірної Нігерії Стівеном Кеші.
«Я дуже добре пам'ятаю Кубок Африканських націй, тоді багато хто не вірив в нас, а ми стали переможцями. І сьогодні, незважаючи на критику, стосовно того, що Стівен Кеші не взяв на чемпіонат світу всіх кращих, я впевнений, що у нього є «туз у рукаві».
Що ж до наших з ним стосунків, то я дуже поважаю Кеші і завжди його поважав. Я в порядку і впевнений, що найкращі матчі збірної Нігерії на ЧС-2014 ще попереду», - сказав Браун Ідейє у ефірі нігерійської радіостанції.