Анатолій Тимощук: «Було б цікаво зіграти проти «Дніпра»

Футбол України 24 Червня, 14:19 565
Анатолій Тимощук: «Було б цікаво зіграти проти «Дніпра»   | 19-27
Український півзахисник «Зеніта» Анатолій Тимощук про своїх фаворитів у майбутньому відборі до Ліги чемпіонів.

Український півзахисник «Зеніта» Анатолій Тимощук про своїх фаворитів у кваліфікації Ліги чемпіонів.

«Знаю можливих суперників у кваліфікації Ліги чемпіонів, було б цікаво зіграти проти «Дніпра». Але в цілому не має значення, хто нам попадеться. Всі суперники хороші. Кожен буде битися, щоб потрапити в груповий етап. Ми теж зробимо все можливе, щоб принести цю радість в наше місто», - цитує Тимощука «Спорт-Экспресс».