Гецко: "Динамо" прогресує і йде в правильному напрямку

Динамо Київ 6 Серпня, 10:44 1010
Гецко: Динамо прогресує і йде в правильному напрямку | 19-27
Колишній нападник збірної України Іван Гецко поділився враженнями від матчу четвертого туру прем'єр-ліги України "Шахтар" - "Динамо" (3:1). Суддівські помилки Гецко списав на рівень підготовки арбітра.
Колишній нападник збірної України Іван Гецко поділився враженнями від матчу четвертого туру прем'єр-ліги України "Шахтар" - "Динамо" (3:1). Суддівські помилки Гецко списав на рівень підготовки арбітра.

"В принципі, я припускав, що кияни не зможуть стрибнути вище своєї голови. Незважаючи на те, що у "Динамо"були непогані шанси на успіх у цій зустрічі, протистояти" Шахтарю ", думаю, поки ще рано. Швидше за все, це пов'язано з тим, що склад команди поповнився великою кількістю нових виконавців - далеко не всі з них встигли налагодити зв'язок із партнерами. Матч вийшов хорошим і дуже видовищним. "Динамо" приємно здивувало - видно, що команда прогресує і йде в правильному напрямку. Упевнений, через п'ять-шість турів вболівальники киян побачать ту гру, якої чекали.

Суддівство? Я не думаю, що мова йде про якусь упередженість з боку арбітра - Віктор Швецов відсудив так, як він уміє, не більше - не менше. Так, помилки були, але потрібно зробити знижку на людський фактор ", - цитує експерта" Спорт-Експрес в Україні ".

Переклад: Тимощук Микола, – 1927.com.ua ©