«Якщо чесно, навіть думати про оренду не хочу. Я вже досить наїздився по цим орендам, тому не хочу знову кудись вирушати. Зізнаюся, я помилився, коли покинув Львів. Я щиро про це шкодую. Вважаю, зробив три кроки назад, коли пішов з «Карпат».
Приємно, що зараз в нашому колективі справжній сплав молодості і досвіду. Всі знають, що у нас ряд хороших молодих виконавців і є такі досвідчені гравці, як Худоб'як, Голодюк, Гітченко. Як мені здається, зараз формується цілком боєздатний колектив.
Я себе бачу лише в «Карпатах». Сподіваюсь, що оренди - пройдений етап для мене. Як показала практика, змінювати команди для мене - безглуздо», - сказав Кополовець.