Україна (U-16) з двома динамівцями у складі зіграла зі збірною Угорщини

Динамо Київ 24 Червня, 18:59 654
Україна (U-16) з двома динамівцями у складі зіграла зі збірною Угорщини  | 19-27
У заключному матчі Турніру Розвитку УЄФА, що проходив у Словенії, збірна України (U-16) зіграла з одноліткам із Угорщини

У заключному матчі Турніру Розвитку УЄФА, що проходив у Словенії, збірна України (U-16) поступилася одноліткам із Угорщини - 0:1.

У стартовому складі команди Володимира Циткіна вийшли динамівці Данило Лісовий та Ренат Мочуляк.