Матч Миру. Зірки футболу проти зірок естради. ФОТО

Динамо Київ 25 Червня, 06:25 1516
Матч Миру. Зірки футболу проти зірок естради. ФОТО     | 19-27
Другого липня 2014 року о 18:30 на стадіоні «Оболонь-Арена» відбудеться унікальний матч, в якому представники футбольного клубу зірок естради, кыно та бызнесу зустрінуться одразу з трьома клубами ветеранами київського «Динамо» 70-х та 80-х років та ФК «Оболонь».

«Дорогі друзі, брати та сестри, колеги! Колеги-журналісти, обличчя деяких телеканалів, бізнесмени, ветерани київського «Динамо виступили з прекрасною ініціативою – провести футбольний матч миру. Hromadske.tv, рівно ж спільнота «Динамо-ультрас випадково (дякуємо Сашкові Педану) дізнавшись про це, надхненно підтримали ініціативу. Запрошуємо і вас. І на футбол, і на пиво, і на фотографування (кожне фото = 5 грн. на номер 565 ). Між цими приємностями пропонуємо зібрати грошенят для наших солдат, які воюють за нашу і вашу свободу. Слава Україні!» Написав у своєму Facebook ведучий «Громадського ТБ» Данило Яневський.

Другого липня 2014 року о 18:30 на стадіоні «Оболонь-Арена» відбудеться унікальний матч, в якому представники футбольного клубу зірок естради, кіно та бізнесу зустрінуться одразу з трьома клубами ветеранами київського «Динамо» 70-х та 80-х років та ФК «Оболонь». Артисти естради та кіно зіграють з зірками футболу заради єдиної спільної мети – збереження миру і єдності України.

Матч миру досить символічно стартує під час проведення Чемпіонату Світу з футболу і планує зібрати на трибунах близько 5000 глядачів.

Від ветеранів київського «Динамо» у матчі приймуть участь: В.Леоненко, В.Безсонов, А.Дем’яненко, В.Хлус, О.Саленко, С.Нагорняк, В.Косовський, Ю.Дмитрулін та інші. Головним тренером обранно В. Леоненка.

За команду зірок естради, кіно та бізнесу ФК «Маестро» гратимуть: В. Павлік, Фоззі, О.Педан, О.Положинський, Діля, О.Кривошапко, В.Борисюк, О.Брисенко, В.Олійник та інші.

«Матч миру» стане урочистим відкриттям Всеукраїнського туру ФК «Маестро» під гаслом «За мир і єдність». Крім того, по завершенню матчів планується урочиста фотосесія, за символічну суму у 5 гривень. Всі кошти виручені з поєдинку підуть на забезпечення спорядженням українських військових.