Олександр Цибульник: «Тренеру «Металіста» я не сподобався і тому перейшов в «Динамо»

Динамо Київ 25 Червня, 21:13 1881
Олександр Цибульник: «Тренеру «Металіста» я не сподобався і тому перейшов в «Динамо»   | 19-27
Капітан «Динамо-2» Олександр Цибульник поспілкувався з журналістом 1927.com.ua на предмет початку своєї кар'єри у харківському «Металісті» та розповів про свою головну мету у «Динамо».

Капітан «Динамо-2» Олександр Цибульник поспілкувався з журналістом 1927.com.ua на предмет початку своєї кар'єри у харківському «Металісті» та розповів про свою головну мету у «Динамо».

- Як пройшла відпустка?

- Відпустку провів з рідними та близькими мені людьми удома в Харкові. Авжеж, хотілося трохи більше побути вдома, але відпочити встиг добре, навіть відмінно.

- Як зустрілися з одноклубниками, про що розмовляли?

- Коли зустрілися з одноклубниками, всі ділилися враженнями від відпустки.

- Розкажи за рахунок чого тобі вдалося перейти з «Металіста» в «Динамо»? Чому не хотів залишитися в «Металісті»?

- У «Металісті» мене взяли на збори в дубль, після академії я пройшов два збори. Тренери дубля говорили: «все добре, підходиш, але щоб підписати контракт треба, аби на тебе подивився тренер першої команди». Йому я не сподобався і мене прибрали. У «Динамо» потрапив через півтора року, прийшов на перегляд.

- Хто тебе привів у футбол? Не шкодуєш за цей вибір?

- У футбол мене привів дідусь, я був тоді у 2 класі! Звичайно не шкодую, це моє улюблене заняття на все моє життя!

- Чи задоволений ти тією грою, яку зараз демонструєш в «Динамо-2»?

- Ні, не задоволений. Працювати ще і працювати, знаю що можу краще!

- Як ти вважаєш, який тренер і який клуб дав тобі путівку в великий футбол?

- Як такого тренера не було. Я сам з людиною приїхав в «Динамо», він не був тренером, скажімо так, агент.

- У дитинстві ти міг подумати, що будеш виступати за «Динамо» Київ?

- Швидше за все, навіть не міг собі такого уявити.

- Як тобі грається в півзахисті? Не хотілося б пограти в іншій зоні, адже ми знаємо, що багато хто з дитинства прагне бути нападником.

- Ні, я себе комфортно почуваю на цій позиції, тому що граю на ній весь свій час, починаючи з дитячого футболу.

- Яка твоя головна мета в «Динамо»?

- Звичайно, як і у кожного, хочу заграти в першій команді!

- Як ти вважаєш, ти вже готовий конкурувати з тими хлопцями, які зараз в основі «Динамо»?

- Раз я ще в «Динамо-2», значить, ще не готовий. Коли буду готовий, тренер дасть про це знати.

- На даний момент є якісь пропозиції від інших клубів з приводу твого трансферу?

- Поки нічого сказати не можу, тому що не знаю.

- Охарактеризуй 3-ма словами, що для тебе означає «Динамо»?

- Швидкість. Міць. Характер.

- На кого прагнеш бути схожим?

- Мені подобається як грає Стівен Джерард, а в «Динамо» подобається Гармаш.

- Чемпіонат світу 2014. За кого вболіваєш, кого вважаєш фаворитом?

- Вважаю фаворитами господарів - Бразилію.

Розмовляв Ігор Гусаков