«Дніпро» заробив більше за «Динамо» у Лізі Європи

Динамо Київ 26 Червня, 05:41 1604
«Дніпро» заробив більше за «Динамо» у Лізі Європи  | 19-27
Дніпропетровський «Дніпро» в минулому сезоні Ліги Європи заробив більше за інших представників України.

Дніпропетровський «Дніпро» в минулому сезоні Ліги Європи заробив більше за інших представників України.

Як повідомляє офіційний сайт УЄФА, «Дніпро» за вихід в 1/16 єврокубка отримав 3,15 мільйона євро, що дещо більше, ніж у «Чорноморця» та «Динамо» (по 2,7 млн євро). «Шахтар», відігравши в Лізі Європи два матчі, заробив 232 тисячі євро.

Приємним бонусом для «Севільї», яка виграла Лігу Європи в сезоні 2013-2014 стали 14,6 мільйона євро, що дещо більше, ніж заробили в Лізі чемпіонів загребське «Динамо» і «Аустрія».

Учасники Ліги Європи в минулому сезоні розіграли 209 мільйонів євро.