Томаш Гюбшман: «Думаю, незабаром попрощаємося. Я перейду в іншу команду»

Футбол України 26 Червня, 06:48 715
Томаш Гюбшман: «Думаю, незабаром попрощаємося. Я перейду в іншу команду»    | 19-27
Півзахисник «Шахтаря» Томаш Хюбшман розповів про матч із «Шкендербеу» і свої подальші плани.

Півзахисник «Шахтаря» Томаш Гюбшман розповів про матч із «Шкендербеу» і свої подальші плани.

- Томаше, як настрій у команді? У тебе зокрема?
- Все нормально. Більше тижня тренуємося. Зіграли три матчі, підготовка йде в робочому режимі. Сьогодні ще приїхали хлопці. Так що майже всі на місці. Сподіваюся, команда буде готуватися так само, як кожен рік. І буде добиватися ще більшого.

- Ти пройшов із «Шахтарем» багато зборів. Цього літа дізнаєшся щось нове?
- Підготовка, в принципі, проходить однаково. Нічого особливо не змінюється. Тренування схожі. Як завжди у Містера, багато ігор, через які набираємо форму.

- Зараз багато розмов про те, що ти можеш піти із «Шахтаря». Наскільки вони близькі до істини?
- Думаю, незабаром попрощаємося. Я перейду в іншу команду.

- Не хотілося закінчити кар'єру в складі «гірників» якихось знакових матчем?
- Як вийшло, так вийшло. Не варто ні про що шкодувати. Це остання моя гра на зборах. Зрозуміло, можна було закінчити краще: матчем чемпіонату або кубку. Але такої можливості не було, тому ось таке прощання.