- У мене сформувалася думка з приводу нашої команди, - цитує Боярського «Спорт-Экспресс». - Ми знаходимося в числі таких команд, як Іспанія, Англія, Італія... Якщо наші хлопці думають, що вони краще цих трьох збірних, нехай виграють у Алжиру. Але я, чесно кажучи, в це не вірю. Зрозумійте мене правильно. Я ні в якому разі не перебуваю в передчутті якогось провалу. Просто реально дивлюся на речі.
- Малувато оптимізму...
- Так, але від своїх слів не відмовляюся. Ми дивимося дуже цікавий чемпіонат. Я не хочу сказати, що збірна Росії слабка. Однак ми поступимося Алжиру.
- Це не стане для вас катастрофою?
- Ні. Об'єктивна реальність. Не засмучусь. Я готовий до такого розвитку подій. Як я вже сказав, якщо турнір залишають іспанці, італійці, англійці, то ми, що називається, маємо право на поразку. Адже вилетіли кращі, а ми ще поки граємо (сміється).
- У чому Алжир перевершує підопічних Капелло?
- За багатьма компонентами. Ми граємо на максимумі, а африканцям ще є куди додати.
- Якщо ми все-таки пройдемо Алжир, це буде дивом?
- Так. Формально ми слабші і повинні покинути турнір.
- Однак група-то у нас нескладна.
- Це нічого не змінює... Боюся, що й в 2018-му році нам нічого не світить.