Динамівці впевнено розпочали матч і вже на другій хвилині зусиллями Артема Кравця, який втік від захисників і відправив м’яч у сітку воріт суперника, вийшли вперед – 1:0.
Другий гол прийшов на 24-ій хвилині від особливо активного Андрія Ярмоленка: він накрутив захисника і завдав удару по воротах, Павлович відбив, проте на добиванні вдало зіграв Аруна – 2:0.
За цим, під завісу матчу, Аруна забив вдруге. На 41-ій хвилині Лукман з 25-ти метрів влучив у самісіньку дев’ятку: 3:0.
Андрій Ярмоленко на 45-ій хвилині забив четвертий гол – 4:0 і перша група футболістів «Динамо» пішла відпочивати, виконавши своє завдання.
Перший тайм можна сміливо залишити за динамівцями. Ярмоленко, Макаренко та Аруна діяли найгостріше у складі киян. Грузинська команда запам’яталася лише ударом Сабанадзе, коли м’яч пролетів над поперечиною, та невдалою «вилазкою» 4 в 4.
Друга половина матчу майже одразу розпочалася голом у ворота «Зестафоні». Ярмоленко пробивав головою після навісу з правого флангу, і м'яч від дос Сантоса влетів у ворота. Автогол – 5:0.
Другий тайм був більш спокійним та проходив у рівній боротьбі. Відбулося кілька замін як в одній, так і в іншій команді. Все ж, кияни забили п’ятий гол: Калітвінцев протягнув м'яч у штрафній суперника та прострілив у воротарську, звідки Гусєв, зігравши на випередження, відправив м'яч у сітку – 5:0.
Ось такий продуктивно-гольовий матч видався сьогодні у київського клубу. Чекаємо на наступні матчі «біло-синіх».
Склади «Динамо»:
1-й тайм: Рибка – Люлька, Драгович, Ягодінскіс, Макаренко – Аруна, Рибалка, Буяльський, Ярмоленко, Цуріков – Кравець;
2-й тайм: Шовковський – Рижук, Данило Сілва, Сидорчук, Селін – Харатін, Безус, Беланда (Буяльський, 77), Калитвинцев, Гусєв – Ярмоленко (Аруна, 67),

Повний матч:
Фото з матчу:











* У звіті використовуються матеріали з офіційного сайту «Динамо» Київ.