Фабіо Капелло: «Ми повинні були бити пенальті. Судді постійно проти Росії»

Світовий футбол 26 Червня, 23:11 1032
Фабіо Капелло: «Ми повинні були бити пенальті. Судді постійно проти Росії»     | 19-27
Головний тренер збірної Росії Фабіо Капелло після матчу з Алжиром (1:1) на ЧС-2014 заявив, що арбітри повинні були призначити пенальті у ворота африканської збірної.

«Я розчарований. Я не люблю обговорювати суддівство, але вони щоразу проти Росії. Ми мали бити в цій грі пенальті. Я не розумію, чому арбітри постійно проти нас», - зазначив Капелло.

Головним суддею матчу Алжир - Росія був турок Джюнейт Чакір.

Нагадаємо, Росія вперше не здобула на груповому етапі жодної перемоги і не змогла вийти в 1/8 фіналу.